Skip to content
Some info has been automatically translated. Show original language

Holiday rentals in Prrenjas

Find and book unique accommodation on Airbnb

Top-rated holiday rentals in Prrenjas

Guests agree: these stays are highly rated for location, cleanliness, and more.

SUPERHOST
 1. Private room
 2. Lin
Guest house Erda

Traditën mikpritëse të shqiptarit do e gjeni pranë shtëpisë sonë në mënyrë besnike. Do gjeni qetësinë e shumë kërkuar larg zhurmës së qytetit e stresit të ditëve të ngarkuara. Do ndiheni të përkëdhelur ashtu sikurse dhe ne, nga natyra e qetësia e liqenit. Mund te shijoni një mëngjes me produkte të freskëta bio, ashtu sikurse dhe një darke me peshk të sapo peshkuar, e nën dritën e qiriut e me zhurmën e valëve. Komoditeti i dhomave është për t'u provuar. Ju mirëpresim!

 1. Entire rental unit
 2. Radozhda
Villa Radozda - room 3

On the shore of Lake Ohrid in Radozda and featuring an à la carte restaurant with a summer garden, Vila Radozda offers rooms with a balcony and free WiFi in all areas.

SUPERHOST
 1. Entire villa
 2. Lin
Lin Guest House near the lake

Lin Guest House, situated in the relaxing village of Lin in Pogradec near the lake. Perfect for a long weekend or even for a longer stay with your family. The house is situated near archeologycal sites and very old churches.

Holiday rentals for every style

Get the amount of space that is right for you.

 • Homes
 • Hotels
 • Unique stays

Other great holiday rentals in Prrenjas

 1. Entire home
 2. Lin
Vila Du Lac Blue
 1. Entire home
 2. Përrenjas
Diar's Villa
SUPERHOST
 1. Hotel room
 2. Lin
Helga’s Guest House - Room 101
SUPERHOST
 1. Hotel room
 2. Lin
Helga’s Guest House - 203
No reviews yet
 1. Entire rental unit
 2. Prrenjas
It's a quite place and enjoyable for families.
SUPERHOST
 1. Hotel room
 2. Lin
Helga’s Guest House - Room 201
 1. Entire apartment
 2. Radozhda
Lovely 1-bedroom condo with pool
 1. Entire apartment
 2. Radozhda
Lovely 3-bedroom condo with pool
No reviews yet
 1. Private room
 2. POGRADEC
Hotel Camping Lin
No reviews yet
 1. Entire guest house
 2. Prrenjas
Vila Rira - Rrajcë, perfect for every season
No reviews yet
 1. Hotel room
 2. Lin
Beautiful double room with full view of Ohrid lake
 1. Hotel room
 2. Lin
Beautiful single room for 1 person
 1. Airbnb
 2. Albania
 3. Elbasan County
 4. Librazhd District
 5. Prrenjas