Skip to content
)

Things to do in Asten

Top recommendations from locals

From sightseeing to hidden gems, find out what makes the city unique with the help of the locals who know it best.
Establishment
  • 1 local recommends
Museum
  • 1 local recommends
Greek Restaurant
$$
  • 1 local recommends
Natural Feature
“Beleef De Peel, met veel informatie over de onstaansgeschiedenis van dit hoogveengebied.”
  • 2 locals recommend
Restaurant
Point of Interest
Department Store
Street Address
  • 1 local recommends
Lodging
“De Turfstekers Route - Happen en Trappen De route start in Asten ten oosten van Eindhoven. Bij het Best Western Hotel Nobis is de ontvangst met koffie/thee en wat lekkers. Al fietsend maken we snel kennis met De Groote Peel. Ooit was dit een uitgestrekt hoogveengebied. In de 19e en 20e eeuw werd hier veel turf afgestoken en bestond het leven vooral uit hard werken. Dit is nu wel anders, want tegenwoordig is De Groote Peel het domein van fietsers en wandelaars. www.happenentrappen.nl”
  • 1 local recommends
Museum
“Een ontzettend leuk museum waar je terug in de tijd gaat. Erg leuk voor ouderen, maar ook zeker voor kinderen is dit een aanrader. ”
  • 1 local recommends
Café
  • 1 local recommends
Shopping Centre
“Hema, AH, Etos en andere kleinere winkels; Hema, AH, Etos and other smaller stores”
  • 1 local recommends

Top restaurants

Greek Restaurant
  • 1 local recommends
Diner
  • 1 local recommends
Restaurant
Restaurant
  • 1 local recommends
Restaurant
“Mexicaans getint eetcafe dat voornamelijk bezocht wordt door jong publiek; Mexican tinted eatery that is mainly visited by young audiences”
  • 1 local recommends
Department Store
Store
  • 1 local recommends
Restaurant
“Markt 8 is een unieke en sfeervolle horecagelegenheid midden in het centrum van Asten. Hier bent u de gehele dag welkom. Kom genieten van een lekkere lunch, heerlijk diner of gewoon een drankje in de middag of avond uren. Probeer ook eens één van onze arrangementen zoals een High Tea, High Wine of High Beer”
  • 1 local recommends

Explore more on Airbnb

Experiences in Asten